@stratford hele, s Woom jsme byli taky hrozně spokojeni, ale když je postavis pak vedle sebe, je Woom takovej chudej příbuznej 🤣 každopádně ve Woomu jsou malý velikosti krásný, v těch větších velikostech působí hrozné dětský. Ale jako jízdní vlastnosti mají samozřejmě skvělý obě značky
Můžu se zeptat,jak je vysoký starší syn,že už přesedlal na 24'? Byla mu 20' už malá? Myslela jsem,že pro 7 leté dítě je 20' akorát. Také vybírám kolo pro syna (teď 6,5 let),a myslela jsem,že když pořídíme 20', vydrží mu to aspoň na dva roky 🤔
@flyhigh no, budu úplně upřímná, mysleli jsme si, že mu 20 vydrží déle. Bohužel už mu byla malá, tak jsme museli pořídit větší. Aktuálně má nějakých 122 cm, ale ono to není jenom o výšce, je to i o rozložení těla - takže pokud můžete, je dobrý si velikosti vyzkoušet. My zkoušeli na krásném růžovém kole u kamarádky🙂
Právě scháníme woom 14 po přečtení recenzí. Unas jsme nikde neměly možnost ani vyzkouset tak snad bude dobré
@anezkapleska máme 14 a jsme spokojeni.

Super. Lepší než woom?