My už dnes s maminkou a holkami také jedeme vánoční 🤩🎄
Dneska už jsem měla cukání, když jsem stříhala letničky, že už vyndám světýlka. Ale petunie to vzdát nechtěj, tak ještě počkám 🙂
Já už jedu teď 😂😂žádné čekání
krásná fotka, Kuks vypadá jako by to byl obraz za vámi
@apacheee taky jsme se na Sychrov těšili ...ale jsou zrušeny už docela dlouho :(
Trhy na Kuksu jsme navštěvovali pravidelně. 🙂 Ale už je to pro mě čím dál větší davovka. Možná až nebudeme s kočárkem. 🙂
@vercabetty já to vůbec nepostřehla Veru, prostě jsem si je zapsala do diáře a víc neřešila. Tak mě to dneska nemile překvapilo. Přitom jsou celý venku, škoda no:(
@eithelwing hele, jako nám se tam líbilo, ale nejsem si jistá, zda budeme jezdit každý rok. Mě třeba dneska docela zklamalo, že bylo strašně malinko vánočního zboží, dost toho byly takový cetky... Ale zase třeba jiní si tam našli svého hodně, každopádně lidí bylo na můj vkus ažaž
Jee taky jsme se těšila na vánoční Sychrov... No to je škoda teda.. M




Na Sychrove jsou trhy zrušené