icon
1 / 1
avatar

Na Sychrove jsou trhy zrušené

14. lis 2021
avatar

My už dnes s maminkou a holkami také jedeme vánoční 🤩🎄

14. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@martuli Fakt jo? Já četla před nedávnem na ně pozvánku 🥲

14. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@murynka já už se tak těším na adventní neděli, až hodime girlandu , svetýlka a veškerou výzdobu. Miluju to a rozhodne doma nejsem jediná 😍

14. lis 2021
avatar

Dneska už jsem měla cukání, když jsem stříhala letničky, že už vyndám světýlka. Ale petunie to vzdát nechtěj, tak ještě počkám 🙂

14. lis 2021
avatar

Já už jedu teď 😂😂žádné čekání

14. lis 2021
avatar

krásná fotka, Kuks vypadá jako by to byl obraz za vámi

14. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@alneka já už mam část Vánoc za sebou, alespoň část pracovní, kdy už mam vše odfoceno, teď už me čekají jen hodiny a hodiny u počítače 😊 takže už mam svetylka letos užití😀 lip se mi pak čeká na ty naše

14. lis 2021
avatar

@martuli
@apacheee jojo, pravda, jsou zrušené, každoročně tam jezdíme s keramikou, ale letos to organizátor odpískal..

14. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@murynka svíčky už jedeme taky, od začátku podzimu 😍

14. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@prodejto děkujeme, na Kuksu je vždycky kouzelně, ten génius loci tam je hodně silný

14. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@kesulkak tak to me moc mrzí, doufala jsem, že letos už konečně zase budou. Předpokládám, ze asi zase kvůli covidu, ze ? Tak budeme muset vyrazit jinam , ale fakt mi to je líto, na Sychrove jsou skvělý

14. lis 2021
avatar

@apacheee jasně, kvůli covidu, ale jsou zrušený už dlouho, takže mi přijde, že se s tím ani nechtěli zaobírat a mít nejistý vysledek, jestli budou nebo ne. Ti, co je mají naplánované a připravené, tak zatím nic neruší 🙂 tak doufejme, že vše proběhne a 22. 12 ať si klidně všechno zavřou 😂

14. lis 2021
avatar

@apacheee taky jsme se na Sychrov těšili ...ale jsou zrušeny už docela dlouho :(

14. lis 2021
avatar

Trhy na Kuksu jsme navštěvovali pravidelně. 🙂 Ale už je to pro mě čím dál větší davovka. Možná až nebudeme s kočárkem. 🙂

14. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@vercabetty já to vůbec nepostřehla Veru, prostě jsem si je zapsala do diáře a víc neřešila. Tak mě to dneska nemile překvapilo. Přitom jsou celý venku, škoda no:(

14. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@eithelwing hele, jako nám se tam líbilo, ale nejsem si jistá, zda budeme jezdit každý rok. Mě třeba dneska docela zklamalo, že bylo strašně malinko vánočního zboží, dost toho byly takový cetky... Ale zase třeba jiní si tam našli svého hodně, každopádně lidí bylo na můj vkus ažaž

14. lis 2021
avatar

Jee taky jsme se těšila na vánoční Sychrov... No to je škoda teda.. M

14. lis 2021