Jejich šampony a balsamy používám už velmi dlouho. Stejně tak tekute mýdlo na ruce. 🤩
17. srp 2020
K jednomu sprchaci jsem cichala a vonel neuveritelne sladce. Az mne to odradilo si ho koupit🥴😄
17. srp 2020
ted sem si koupila ten sprcháč s tím citronem no ten jeeeeeeeeeeeee
17. srp 2020
Mám gel na holení a vůně za mě nic moc..
17. srp 2020


Tak to se tentokrát asi nechytam, ale ocucham až půjdu do dm, třeba to nebude taková sladarna jak to vypada