icon
1 / 1
avatar

Tak to se tentokrát asi nechytam, ale ocucham až půjdu do dm, třeba to nebude taková sladarna jak to vypada

17. srp 2020
avatar

Jejich šampony a balsamy používám už velmi dlouho. Stejně tak tekute mýdlo na ruce. 🤩

17. srp 2020
avatar

K jednomu sprchaci jsem cichala a vonel neuveritelne sladce. Az mne to odradilo si ho koupit🥴😄

17. srp 2020
avatar

ted sem si koupila ten sprcháč s tím citronem no ten jeeeeeeeeeeeee

17. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@klara319 rozumím, já taky sladké vůně neee, ale přijde mi, že jsem spíš výjimka 😁 já nejraději citrusy 🍋

17. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@richz tak na ten asi musím kouknout 😁

17. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@vendy30 šampony a balzámy mám taky moc ráda 😍

17. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@emmacho uvidíš, já ještě neocuchala, ale vyloženě sladké taky moc nemusím 😉

17. srp 2020
avatar

Mám gel na holení a vůně za mě nic moc..

17. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@eldoradoh já mám kokosový, ne z téhle limitky, a vůně je boží🙂

17. srp 2020
avatar

@apacheee akorat sem si sla pro dalsi

sticker
17. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@richz a co si brala? 😍

17. srp 2020
avatar

@apacheee je na Tvé fotce na konci, to je přesně on

17. srp 2020