icon
1 / 1
avatar

Byla to překrásná a charismatická žena, strašně mě to mrzí😔

27. únor 2021
avatar

💚

27. únor 2021
avatar

❤️

27. únor 2021
avatar

❤❤❤

27. únor 2021
avatar

❤😇❤

27. únor 2021
avatar
27. únor 2021
avatar

❤️❤️❤️

27. únor 2021
avatar

❤️❤️❤️🍀🥲

27. únor 2021
avatar

Byla moc statečná 😥💗

27. únor 2021
avatar

Casto na ni a Vas s detmi myslim. Byla uzasna a tak strasne hodna a mila❤❤❤😪😪

27. únor 2021
avatar

Moc mě to mrzí.často si vzpomenu.jste stateční.i ona byla❤

27. únor 2021
avatar

Moc mě to mrzí ❤️

27. únor 2021
avatar

❤️❤️❤️

27. únor 2021
avatar

❤❤❤

27. únor 2021
avatar

Strašně moc to letí... Posílám vám i dětem mnoho sil!!!

27. únor 2021
avatar

ach joj! držte se!!! ❤

27. únor 2021
avatar

Často si vzpomenu :* znám to z vlastní zkušenosti, takže posílám hodně sil.

27. únor 2021
avatar

❤️❤️❤️

27. únor 2021
avatar

@martinkam22 tak to mě taky mrzí, člověk by řekl že za ten rok to bude lepší,ale ta samota doma je hrozná

27. únor 2021
avatar
27. únor 2021
avatar

@arien_black já vás obdivuji!!! pro děti jste vzor!!! nejlepší táta! a měli nejlepší mámu :(

27. únor 2021
avatar

@arien_black ať je další rok alespoň o něco "jednodušší". Jak to s detma zvládáte?

27. únor 2021
avatar
27. únor 2021
avatar

@arien_black upřímně já sem strašně vyhlížela ten milník - rok. Ten uběhl 6. února a je to stále hrozné. Ta samota.. myslím na Vás ❤️

27. únor 2021
avatar

❤❤❤

27. únor 2021
avatar

Byla moc statečná a silná. Je mi to líto. Hodně sil a jste opravdu nejlepší táta pro své děti. 🍀 💝

28. únor 2021
avatar

Často si na Lenku vzpomenu❤ byla tak krásná🌹 hodně sil do dalších dní.....

28. únor 2021
avatar

Často na Lenku vzpomínám ❤️❤️❤️❤️

28. únor 2021
avatar

Je to tak nespravedlivé. Byla moc krásná.

28. únor 2021
avatar

@arien_black Vždy si na Lenku vzpomenu, když sedím na stacíku v HK a říkám si jak je ten život nefér ☹ Proč dává někomu možnost jen na chvíli....... ❤❤

28. únor 2021
avatar

@janakb hodně pomáhá Lenky máma, jinyk bych to sám nezvládnul, je to fakt náročný :/

28. únor 2021
avatar

@martinkam22 aha takže taky rok 😢 život je tak nespravedliví...a ještě do toho ten covid, člověk nemůže s dětma nikam do společnosti ani na kroužky, a natož na malym městě 😒

28. únor 2021
avatar

Smutné výročí včera... často si na ni vzpomenu i na vas jak to zvládáte...

28. únor 2021
avatar

🖤❤️

2. bře 2021