Dneska je první den, kdy jsem Šimonovi odmítla dát mlíčko z prsa. Chtěla jsem kojit klidně déle, ale vzhledem k mému stavu mám prsa strašně citlivé a kojení je pro mě utrpení, snad to ten můj prďolka zvládne. Ráno mu ukápla i slzička, musím mu prostě odolat!!! 🙂
babbota
autormyslím, že bych to taky překonala, ale je na tom dost závislý, tak mám strach,jak by pak reagval, když bude pít z prsu miminko ☹ raději, ať si odvykne teď než pak. Vím, že se dají pak kojit obě, ale neumím si to nějak představit 🙂
26. dub 2013
také jsem měla ze začátku citlivá prsa , chvílemi jsem i brečela ,ale překonali jsme to a kojíme dál , dokud teda bude možné 🙂