Dnešní díl 4 v tom byl pro mě hodně silný...tlačila jsem i za farmářku...🙂
A mamžel se mi smál :o)))
27. led 2013
Já taky plakala-krásné,krásné,krásné🙂A jak si pak s ním povídala-hodně dojemné.
27. led 2013
já měla děěěsnou husinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. led 2013
Já plakala :o)