Dnešní monitor ukázkový, ale dole se zatím nic nechystá 🙂 Když mě by se tak líbilo nedělňátko 😀
Neboj, do neděle je ještě daleko, to se ještě může stát věcí ...
28. lis 2013
babbota
autorjá vím, změna může přijít z hodiny na hodinu...
28. lis 2013
Já jsem také chtěla "šťastné dítko"...nějak nám to 4 dny nevyšlo, tak držím pěsti, ať to vyjde tobě 🙂
28. lis 2013
Říká se, že nedělňátka jsou nejhodnější miminka🙂