icon

Malý má rýmu, jak blázen ☹ Celou noc jsme oko nezamhouřili, nemohl dýchat, do toho kašel...Teď na chvilku usnul, tak doufám, že mu bude líp...

avatar

U nás je to to samé.. A to už od středy.. Malej i já máme hroznou rýmu a kašel, já nemohla v noci dýchat, málá mě do toho ještě kopala.. No, usnula jsem někdy kolem 5hodiny.. Ach jo.. Už aby bylo dobře, i vašemu malému 🙂

24. bře 2013
avatar
babbota
autor

to jo, ta rýma je horší než nějaká teplota...já jsem malého ukládala o půl čtvrté, ale stejně měl ten spánek neklidný.. Vám také přejeme ať jste oba brzy fit 🙂

24. bře 2013