Malý má rýmu, jak blázen ☹ Celou noc jsme oko nezamhouřili, nemohl dýchat, do toho kašel...Teď na chvilku usnul, tak doufám, že mu bude líp...
babbota
autorto jo, ta rýma je horší než nějaká teplota...já jsem malého ukládala o půl čtvrté, ale stejně měl ten spánek neklidný.. Vám také přejeme ať jste oba brzy fit 🙂
24. bře 2013
U nás je to to samé.. A to už od středy.. Malej i já máme hroznou rýmu a kašel, já nemohla v noci dýchat, málá mě do toho ještě kopala.. No, usnula jsem někdy kolem 5hodiny.. Ach jo.. Už aby bylo dobře, i vašemu malému 🙂