icon

Prosím o inspiraci na maškarní masku pro 14ti měsíčního kluka...něco, co bych zvládla i já "nešvadlenka"...🙂

avatar

trpaslík 🙂

11. led 2013
avatar
babbota
autor

no, to je fakt, že by mu stačila jen čepka 😀

11. led 2013