Prosím o inspiraci na maškarní masku pro 14ti měsíčního kluka...něco, co bych zvládla i já "nešvadlenka"...🙂
babbota
autorno, to je fakt, že by mu stačila jen čepka 😀
11. led 2013
Prosím o inspiraci na maškarní masku pro 14ti měsíčního kluka...něco, co bych zvládla i já "nešvadlenka"...🙂
no, to je fakt, že by mu stačila jen čepka 😀
trpaslík 🙂