icon

"Šimonku, jak se jmenuju?...maminka. A jak se jmenuje tatínek? ...miláček...😀

avatar
19. únor 2014
avatar
19. únor 2014
avatar

😀 to mi připomíná sousedku když na svého taťku volala bobí (tak mu říká jeho manželka) a ne a ne se to odnaučit 😀

19. únor 2014