icon

Tak jsem zpátky z kontroly. Jsem 7+1tt, srdíčko krásně blikalo, průkazka je v kabelce a datum porodu 11.12.2013 🙂

avatar

Jéé, tarmín na moje narozeniny 🙂 A to je krásné jak to jde po sobě - 11.12.13

25. dub 2013
avatar

gratuluju 🙂

25. dub 2013
avatar

krásné datum,budete mít ten nejkrásnější vánoční dárek už dopředu🙂

25. dub 2013
avatar
babbota
autor

díky moc 🙂

25. dub 2013
avatar

gratuluji...v pondeli taky dostanu prukazku 🙂

25. dub 2013
avatar

Moc gratuluji 🙂

27. dub 2013
avatar
babbota
autor

Nadi, děkuji moc 🙂

27. dub 2013
avatar

Tak to není zač, jen škoda, že nemáš termín tak o měsíc a půl dřív 🙂 🙂

30. dub 2013
avatar
babbota
autor

@nahada82 pročpak? neříkej mi, že jsi taky matka čekatelka...😀

30. dub 2013
avatar
babbota
autor

@nahada82 ty brďo!!! teď jsem se podívala na tvůj profil 😀...jakto, že se mi to neobjevilo dřív, když tě mám v přátelích?...asi jsem to přehlédla ☹...MOC GRATULUJI!!! 🙂

30. dub 2013
avatar

Děkuji. Tak já jsem tam to album dala teprve v sobotu 🙂 A teda i když je tam napsáno Jiříček Kýblíček, tak to bude překvápko. Tak si miminko pojmenoval Ondřík 🙂

30. dub 2013
avatar
babbota
autor

tak to je super...já si chci pohlaví nechat říct...tajně doufám, že to bude holčička, ale ať už se tam ukrává kdo chce, hlavně aby bylo miminko zdravé...🙂

1. kvě 2013