Tak jsem zpátky z kontroly. Jsem 7+1tt, srdíčko krásně blikalo, průkazka je v kabelce a datum porodu 11.12.2013 🙂
gratuluju 🙂
25. dub 2013
krásné datum,budete mít ten nejkrásnější vánoční dárek už dopředu🙂
25. dub 2013
babbota
autordíky moc 🙂
25. dub 2013
gratuluji...v pondeli taky dostanu prukazku 🙂
25. dub 2013
Moc gratuluji 🙂
27. dub 2013
babbota
autorNadi, děkuji moc 🙂
27. dub 2013
Tak to není zač, jen škoda, že nemáš termín tak o měsíc a půl dřív 🙂 🙂
30. dub 2013
Děkuji. Tak já jsem tam to album dala teprve v sobotu 🙂 A teda i když je tam napsáno Jiříček Kýblíček, tak to bude překvápko. Tak si miminko pojmenoval Ondřík 🙂
30. dub 2013
babbota
autortak to je super...já si chci pohlaví nechat říct...tajně doufám, že to bude holčička, ale ať už se tam ukrává kdo chce, hlavně aby bylo miminko zdravé...🙂
1. kvě 2013
Jéé, tarmín na moje narozeniny 🙂 A to je krásné jak to jde po sobě - 11.12.13