Tak, rakytník nastřihaný a nachystaný v mrazáku...teď si můžou bacily a viry něco zkusit... 😀
Prosim te, co s nim pak? Delas caj? A jak ho mrazis? I s listy, na vetvicce? Dekuji 🙂
@evaviki oberu ty kuličky z větviček a dam je do krabičky. Pak si do čaje hohodím 3-4 kuličky 😉
@evaviki jo, a jak vypiju čaj, tak je sním 😉
@babbota takze to nedelas jenom caj z bobuli? Ale davas do jakehokoliv? Ja bych ted potrebovala recept primo na caj s bobuli.. 😀 a ne susenych.
@evaviki ne, to nedělám. Já mám bylinkovy čaj, tzv. velehradskou směs a dávám si ten rakytnikdo nej. Čaj přímo z bobulí nevím,mela bych strach z predavkovani...
@babbota z predavkovani?? To se da predavkovat rakytnikem?
@evaviki Já si myslím, že s každým vitamínem se to může přehnat, ale odborník na to opravdu nejsem...to je jen můj laický pohled 😉 😀
@babbota uz jsem se lekla, vcera jsem ich snedla asi 20 😀
@evaviki Teda, budeš zdravá jako řípa 😀
Prosim te, co s nim pak? Delas caj? A jak ho mrazis? I s listy, na vetvicce? Dekuji 🙂