Taková ministrině jako je ta na MPSV nemá na ministerstvu co dělat!!! Jsem se teď pěkně nas...a!!!
babbota
autordneska na tiskovce se vyjádřila k tomu, že 30 000 lidí ještě nemá dávky a řekla, že přece matky na RD nemají jako jediný příjem rodičovský příspěvek...tak já nevím, já si při ,ateřské nepřivydělávám...a ještě s jakým odporným úsměvem vykládá, že maminky chápe...nechápe nic můra jedna!!! ☹
22. únor 2013
Kde a co plácala?