icon

Taková ministrině jako je ta na MPSV nemá na ministerstvu co dělat!!! Jsem se teď pěkně nas...a!!!

avatar

Kde a co plácala?

22. únor 2013
avatar
babbota
autor

dneska na tiskovce se vyjádřila k tomu, že 30 000 lidí ještě nemá dávky a řekla, že přece matky na RD nemají jako jediný příjem rodičovský příspěvek...tak já nevím, já si při ,ateřské nepřivydělávám...a ještě s jakým odporným úsměvem vykládá, že maminky chápe...nechápe nic můra jedna!!! ☹

22. únor 2013
avatar
22. únor 2013
avatar

@babbota Hezký, já jsem se do práce vrátit chtěla na částečný úvazek - pro upřesnění do státního sektoru - ale politikům připadá, že nás je moc, takže moje místo už prostě není. Můžu se vrátit až po skončení RD a to mě ještě můžou dát kamkoliv v republice.

22. únor 2013
avatar
babbota
autor

@ilonne je to hrozné...ona opravdu neví, která bije...já teda do práce jít nechci, chtěla bych si mateřskou užít...😉

23. únor 2013