dobrý den. Toto není doraz ohledně porodu, mateřství ani nic podobného, tudíž se omlouvám, ale mám otázku ohledně antikoncepce. Již 4. rokem užívám chlormethin, je na bázi 21 prášku a 7 dni pauza. Nyni si ale potrebuju menstruaci oddálit, takže po tomto olaticku zacnu brát rovnou dalsi.. Jenze měsíc na to jedu na vodu, takže tenhle počin musím udělat dvakrát (dvakrát si oddálit menstruaci), je to problém? Co se muže stát?
V zimě jsem to tak taky udelala a vse ok.
27. kvě 2023
nestane se nic. Na radu moji gynekolozky jsem brala tri mesice v kuse a pak teprve tyden pauza. Takhle jsem jela neustale dokola. Muze se tedy stat, ze budes i pres prasky lehce spinit.
27. kvě 2023
Vůbec se nic nestane každý rok to takhle praktikují přes léto abych mohla do bazénu
27. kvě 2023
Nestane se nic. Kdysi v mládí jsem to dělala stejně