Normálně bych se s tím nedělala, ale na oslavu narozenin je to fakt pěkný 🙂
15. črc 2016
Moje psychika by byla zničena jen při stavbě těchto opicaren,avsak krásných...
15. črc 2016
Normálně bych se s tím nedělala, ale na oslavu narozenin je to fakt pěkný 🙂
Moje psychika by byla zničena jen při stavbě těchto opicaren,avsak krásných...
Zaplať Pán Bůh, že nemusím dělat takovýhle ,,kraviny,, aby mládě chtělo a jedlo zeleninu a ovoce 😀