Poraďte s výběrem chůviček.Nepotřebuju žádný luxus s kamerou a tak jen ať dítě slyším když ho nechám venku a podobně.Chtěla bych kvalitu za rozumnou cenu.Taky napište jaký rozhodně nekupovat.
PHILIPS SCD 480/00
Taky máme Philips Avent SCD 480/00 a jsme spokojení 🙂
taky máme Phillips Avent SCD 480/00 a naprostá spokojenost 🙂, jsou i cenově přijatelné, já je sehnala na internetu za 1600 Kč..
Také se přidávám do klubu Avent 🙂 máme PHILIPS AVENT SCD 470, na internetu cca 1000,- Kč, jsme s ní naprosto spokojení, úplně dostačující 🙂
My máme Phillips Avent 525 - naprostá spokojenost. Dají se tam přehrát na dálku i ukolébavky - to je paráda .-)
Nám Ježíšek nadělil Philips AVENT DECT SCD520/00 - má to i senzor teploty v pokoji, tak je to takové fajnové 😉Na dálku jdou přehrát ukolébavky a rozvítit tlumené světýlko.. nebo na miminko mluvit... Vyjde asi na 2,5 tis. 😉
já přemýšlím nad philipsem,stojí kolem tisícovky nebo něco málo přes tisícovku.Jsou bez kamery..My budeme mít ještě monitor dechu nany,takže kameru ani neotřebujeme..