I stůl je z IKEA ?
27. led 2023
baja1122
autorLagkapten / Alex
27. led 2023
Tak tenhle stůl chceme koupit taky za rok,ani jsem nevěděla,že mají i modré šuplíky
27. led 2023
baja1122
autor@martinka0209 No upřímně jsem to taky nevěděla, původně jsem měla vyhlednutý ten bílý. Ale pak jsem se mrkla na stránky a tam byla tahle super barva.
Jinak ale v Ostravě třeba ty bílé už vůbec nebyly. Jen přírodní dřevo a tady ta modrá.
27. led 2023
Vypadá to moc krásně a útulně. Můžu se zeptat, kde jste koupila ten držák na pastelky?
28. led 2023
U nas se budou delat ukoly v kuchyni snad do 9 tridy 🙄🤦🏻♀️ stul svůj ma v pokoji, ale je tam na jeji birdel a okrasu 😂😅 mate to krasne!
18. bře 2023


Krasny a v ikea jdou i ty modré šuplíky u stolu?