Ledový kafe mi nechutná, takže u mě bod č. 4 Vylít kávu a bod č. 5 udělat si novou a dál už je to jasný 😀
2. čer 2023
Já zas mám radši studené kafe. S dětmi klasika. V práci všichni kafe vypité a já ho ještě mám. 😀
2. čer 2023
Mně nechutná studené kafe 😃 tak říkám, i kdyby děti lezly po stropě, tak kafe vypiju teplé 🙂
4. čer 2023

Půjdu proti proudu, ale já si nikdy nedokázala vypít teplé kafe v práci (vždycky přišel zákazník) ani doma (zapomněla jsem na něj 🙈). Co mám dítě, piju kafe teplé 😄