Nevzali nás do školky
A máte plán B? Já taky čekám, jak to dopadne, musím se vrátit do práce, ale jestli mi ho do školky nevezmou, tak vůbec nevím, co budu dělat....... Na soukromou školku ani na chůvu nemáme peníze a do práce musím, jinak o to místo přijdu....
4. kvě 2010
mrzuté...