icon

Když prababička šije s láskou pro pravnučku 😍
,,Holčičko moje, mám do TP 3 dny, pojď už ven, pelišek už na tebe čekááá!!" 😍 ❤ 👶

avatar

to je nadhera nechce ušit ještě jeden😝

24. únor 2017
avatar

muzu se ji zeptat, jestli chces 😉

24. únor 2017
avatar

je to by bylo fajn, čekáme holčičku, ještě mi to tedy dr potvrdí 13.3. tak snad to vyjde....

25. únor 2017
avatar

Krásné!!!velká pochvala!!!!

26. únor 2017