
42 / 104
Ninuška s Nelinkou
ony maj i stejny fusekle😅 jsou obe nadherny 😵
7. zář 2010
to je drsný 😀 jako by jsi měla doma dvojčátka 🙂
7. zář 2010
ju, me neprijdou podobny...🙂, ale super jsou!
8. zář 2010
no to jsou krásný holčičky gratuluji povedly se🙂
8. zář 2010
Jsou si podobný jak blázen. Jen má Nelča větší papulky! 🙂
21. zář 2010
Ta vlevo je mamky a ta v pravo asi tatky...
11. únor 2011
tak tady si teda podobny moc nejsou musim Neldu lip vyfotit,