
67 / 104
prosím prosím dotaz, to jsi upravovala v programu že máš střed světlý a okraje tmavší? nebo to máš nějakou čočku na tom objektivu? díky za info
14. únor 2011

prosím prosím dotaz, to jsi upravovala v programu že máš střed světlý a okraje tmavší? nebo to máš nějakou čočku na tom objektivu? díky za info
super!