icon
12 / 47
pasu koníky, 5 tydnu
avatar

pohodička,to umím ne

2. srp 2010
avatar
bajunka
autor

no minulej tyden to zacla zkouset a tez uz tu hlavicku fakt drzi moc pekne

2. srp 2010
avatar

teda to je šikulka, my jsme o týden mladší a hlavičku tedy ještě z daleka nezvedáme, máme tam holt asi plno lumpáren, že jí máme takovou těžkou 🙂

2. srp 2010