
36 / 47
bajunka
autorjojo na vanocni pranicka 🙂
14. říj 2010
je to nádherná fotečka, ale tu nádhernou fotečku dělá váš koblížek 🙂
14. říj 2010
bajunka
autor@barusinecka dekuji 🙂
14. říj 2010
moc krásná baju 🙂
19. říj 2010
super fotka! Čepku už taky mám, ale ty kalhotky nějak nemůžu levně sehnat 🙂
20. říj 2010
Krása. To už je příprava na Vánoce? 🙂