icon
36 / 47
avatar

Krása. To už je příprava na Vánoce? 🙂

14. říj 2010
avatar
bajunka
autor

jojo na vanocni pranicka 🙂

14. říj 2010
avatar

je to nádherná fotečka, ale tu nádhernou fotečku dělá váš koblížek 🙂

14. říj 2010
avatar
bajunka
autor

@barusinecka dekuji 🙂

14. říj 2010
avatar

moc krásná baju 🙂

19. říj 2010
avatar

super fotka! Čepku už taky mám, ale ty kalhotky nějak nemůžu levně sehnat 🙂

20. říj 2010