Dnes má za sebou nela hned několik prvenství, poprvé se vyčůrala do nočníku, poprvé ochutnala masový příkrm a dostala nové naušničky
jé, ona už sedí? ty jo, takhle "brzo" na nočník? to čumim...
6. led 2011
urcite taky ted u druhyho zacnu driv, ale jeste proste ani nesedi?!, tak na jare. Je ale faktem, ze nase madam je ve 2a ctvrt letech jeste s plinkama na spani-
6. led 2011
tak to jste šikulky 😵 🙂