tak už je jasné, že budeme mít ráčka nebo račici
Taky Gratuluju a to moc🙂At vám Nelinka přináší jen a jen samou radost🙂🙂Je to nádherná kočička🙂Raci,to je hodně dobré znamení,znám jich spousty🙂Jsou hodně pro rodinu🙂......takový mazlíci,jednoho mám doma🙂
29. čer 2010
Baji, mooooc gratuluji k Nelince!!!!! úplně se tu rozplývám nad fotkama :o)))
30. čer 2010
Holky, gratuluju vam k dalsi holcicce do party, navic s tak krasnym jmenem😅 😵 Preju hlavne zdravi, a domaci pohodu🙂