
13 / 20
Dovolená Dominikánská republika - bříško 10 tt
bambina007
autor@flagicka my byli přelom listopad/prosinec 🙂 jj...Dominikána je nádherná 🙂
28. dub 2011
jj je my tam máme kamarádku....bylo tam fajn 🙂
28. dub 2011

@flagicka my byli přelom listopad/prosinec 🙂 jj...Dominikána je nádherná 🙂
jj je my tam máme kamarádku....bylo tam fajn 🙂
ahoj,kdy jste byly v domini my v lednu koncem a už jsem také letěla těhotná.....byly jsme v punta cane již po druhé krása.....