bambina007
26. říj 2010
Čekání na "OPÍČE" Coyoťáčka
jsi kočka, moc ti to i jako těhulce sluší a Tvé fotky jsou exclusivní - jak z katalogu. 🙂
17. kvě 2011
bambina007
autor@janamic Jani děkuji moc...od takové kočky jako jsi ty, to moooc potěší 😉
18. kvě 2011
Nádherné fotky,moc ti to sluší,jsi opravdu krásná maminka,přeji hodně štěstí!!! :o)
19. kvě 2011
@bambina007 haha kočka 🙂 ... v pondělí jsem se nechala ostříhat a doma slízla tááákovou držkovou... 🙂 Ale jsem spokojená. Prostě někteří chlapi si potrpí na dlouhé vlasy.
Tak se opatruj a těším se na další fotečky v tvém albíčku.
19. kvě 2011




















jee to koukam moc gratuluji🙂