icon
16 / 20
Bříško - 18 tt
avatar

ty jo to je postavička a kde je mimi?

11. led 2011
avatar

v bříšku přeci...teda doufám 😀 jinak děkuji 😉

11. led 2011
avatar

to je mazec 🙂

11. led 2011
avatar

sluší ti to 🙂

19. led 2011
avatar

Luci, děkuji 😉

19. led 2011
avatar

teda to je krásný, já mám takovýto bříško normálně :D

1. únor 2011
avatar

ty jo mamka ty seš kóóóča 🙂

29. lis 2012