icon
1 / 74
Maxíček - 2. den v porodnici
avatar

no ten je nadherny 🙂

15. čer 2011
avatar

@bambina007 jůůů takové jsme také měli ale na 18 měsíců chi chi je rozkošný

15. čer 2011
avatar

Je opravdu nádherný bobíšek 🙂

15. čer 2011
avatar

Krásný, fakt se vám moooc povedl!! 😵

15. čer 2011
avatar

Božíííííí

15. čer 2011
avatar

jééé kulihrášek.... gratulace

15. čer 2011
avatar

Moc se vam povedl, je uzasny.

15. čer 2011
avatar

Děkujeme moc 🙂

15. čer 2011
avatar

je opravdu krásnoučkej 🙂 užívej si to maminko.. hrozně to utíká

15. čer 2011
avatar

fešák 🙂

15. čer 2011
avatar

Ten je krásnej 🙂

17. čer 2011
avatar

Jé ten je užasný.

18. zář 2011
avatar

Krásné miminko moc🙂Mužu se prosím zeptat kde ste sehnala ten overálek??

23. zář 2011
avatar

@halouzkova23 Overálek je Disney a je z Tesca 😉 ale kupovala jsem ho tam jako první věc pro miminko vloni koncem roku, od té doby jsem ho tam už neviděla :-/ ale třeba budete mít štěstí 😉

23. zář 2011
avatar

Děkuji moc🙂

24. zář 2011
avatar

nadherny..u sestry maji taky maxe..hezke jmeno ..velke gratulace

14. dub 2012