
1 / 74
Maxíček - 2. den v porodnici
@bambina007 jůůů takové jsme také měli ale na 18 měsíců chi chi je rozkošný
15. čer 2011
Je opravdu nádherný bobíšek 🙂
15. čer 2011
Krásný, fakt se vám moooc povedl!! 😵
15. čer 2011
Božíííííí
15. čer 2011
jééé kulihrášek.... gratulace
15. čer 2011
Moc se vam povedl, je uzasny.
15. čer 2011
bambina007
autorDěkujeme moc 🙂
15. čer 2011
je opravdu krásnoučkej 🙂 užívej si to maminko.. hrozně to utíká
15. čer 2011
fešák 🙂
15. čer 2011
Ten je krásnej 🙂
17. čer 2011
Jé ten je užasný.
18. zář 2011
Krásné miminko moc🙂Mužu se prosím zeptat kde ste sehnala ten overálek??
23. zář 2011
bambina007
autor@halouzkova23 Overálek je Disney a je z Tesca 😉 ale kupovala jsem ho tam jako první věc pro miminko vloni koncem roku, od té doby jsem ho tam už neviděla :-/ ale třeba budete mít štěstí 😉
23. zář 2011
Děkuji moc🙂
24. zář 2011
nadherny..u sestry maji taky maxe..hezke jmeno ..velke gratulace
14. dub 2012
no ten je nadherny 🙂