icon
18 / 58
Džíny moderní :-D
avatar

ty jsou brďácký

2. dub 2011
avatar

máme taky a mooc nám sluší 😀

26. dub 2011
avatar

@andrea88 už jsem koukala 🙂 sluší moc 😉 už se těším, až do nich obléknu i ten náš poklad 😉

26. dub 2011
avatar

@bambina007 to bude co nevidět, stráášně to letí ....

26. dub 2011
avatar

taky máme a jsou fakt super. Ostatní džínečky jsem odložila a nosíme jen tyhle. Parádně držejí, krásně se oblíkají.

22. kvě 2011
avatar

muzu se zeptat co je to za riflicky?

31. črc 2011
avatar

@lerak Kupovala jsem je v Tescu 😉

31. črc 2011
avatar

aha, ja taky rada vse s gumou ci napletem v pase, jak nemaj malicky deti pas, tak jim napr. klasicky riflicky blbe sedej....

31. črc 2011