
18 / 58
Džíny moderní :-D
máme taky a mooc nám sluší 😀
26. dub 2011
bambina007
autor@andrea88 už jsem koukala 🙂 sluší moc 😉 už se těším, až do nich obléknu i ten náš poklad 😉
26. dub 2011
@bambina007 to bude co nevidět, stráášně to letí ....
26. dub 2011
taky máme a jsou fakt super. Ostatní džínečky jsem odložila a nosíme jen tyhle. Parádně držejí, krásně se oblíkají.
22. kvě 2011
muzu se zeptat co je to za riflicky?
31. črc 2011
bambina007
autor@lerak Kupovala jsem je v Tescu 😉
31. črc 2011
aha, ja taky rada vse s gumou ci napletem v pase, jak nemaj malicky deti pas, tak jim napr. klasicky riflicky blbe sedej....
31. črc 2011
ty jsou brďácký