bambina007
16. led 2011
Věcičky pro "OPÍČE" Coyoťáčka
Věcičky, které postupně pořizujeme pro naše "OPÍČE" Coyoťáčka 😉


3 6

1 1

3

4 5

2

5

7 1

4

1 1

2

3 1

6


4 16

3


2 8

4 3



5 1




1


1

6 2



2 1

1 3

1

1 1

3

3

2

2

1


1

3 5

2 1

2

3 1

7

9


6

2


1 2

1 2


1 2


1 1
bambina007
autor@hedik Děkuji, jsou koupené v Tescu 😉
17. led 2011
aha také se musím vypravit a něco Jeníčkovi koupit 😀
A jak se daří?
17. led 2011
a ještě se zeptám kde v tescu v praze nebo jinde?
17. led 2011
nádherné
17. led 2011
Věcičky jsou úžasné 😀 Můžu se zeptat kde jsi je sehnala?