
43 / 58
Odsávačka :-) jsem zvědavá, kdo od nás bude mít to srdíčko jí použít :-D
Tohle je vynález na Nobelovku!!! Fakt super a během vteřinky je pryč i zadní rýma. Používáme dodnes.
29. dub 2011
bambina007
autor@slunilibu
@mili84 to jsem ráda, slyším na odsávačku jen samá pozitiva 🙂 jen doufám, že ji budeme využívat, co nejméně 😉
29. dub 2011
jojo, tohle fakt doporučuju!!
29. dub 2011
odsávačka nemá chybu!! Odsáváme jen "holoubky" protože mě se malá hodně škube a bojím se, abych jí gázu nezarazila až kdoví kam.. Takže kápnu Libenar, abch nosík zvhlčila a pak odsávačku. No nemá to chybu. Ani vysavač jí nevadí, nebojí se ho.
22. kvě 2011
Myslím, že oba při první rýmě. 😉 Miminkům to nevadí a velice jim to pomáhá. Nejlepší pomůcka!!! 😉