
2 / 58
Disney nesmí chybět...první pyžamko, bodíčko a hračka :-)
Plyšového Mickeyho máme taky - je ještě po mě-přivezl mi ho taťka z USA když jsem byla malá 🙂 a teď je to jedna z nejoblíbenějších hraček naší Eli.
27. dub 2011
bambina007
autor@joplin to byl první dárek, který jsem dostala od Pájíčka, takže ho teď hrozně ráda předám našemu miláčkovi 🙂 věřím, že bude mít Mickeyho rád, tak jako my 😉
27. dub 2011
pěkné moc!
28. dub 2011
Moc moc pěkné :+)))
11. říj 2011
Pyžamko máme taky, i když my máme velikost 92 vypadá v tom malej suprově 🙂