už "jen" 150 dní do porodu... 😉
bambina007
autorKačko, krátí, krátí...ale už bych tam nejraději viděla jen tu 50 😀
26. led 2011
@bambina007 neboj, to uteče jak voda, ani nemrkneš...příjde mi to jako včera co jsem si dělala test a najednou jdu do finále 😉
28. led 2011
a po porodu to utiká mnohem rychlejc
1. únor 2011
není jako včera, když jsi tohle psala?? 🙂
6. čer 2012
krátí se nám to :o))