Ani já ☺
3. říj 2016
Tu prinese Jezisek ;)
3. říj 2016
máme, ale nejvíc ho baví ta skluzavka a otvírání a zavírání oken
3. říj 2016
Bylo to naše první Lego Duplo a díky němu máme další.
3. říj 2016
Ani já ☺
Tu prinese Jezisek ;)
máme, ale nejvíc ho baví ta skluzavka a otvírání a zavírání oken
Bylo to naše první Lego Duplo a díky němu máme další.
To je super sestava, ještě jsem neviděla;)