icon
1 / 1
avatar

To je super sestava, ještě jsem neviděla;)

3. říj 2016
avatar

Ani já ☺

3. říj 2016
avatar

Tu prinese Jezisek ;)

3. říj 2016
avatar

máme, ale nejvíc ho baví ta skluzavka a otvírání a zavírání oken

3. říj 2016
avatar

Bylo to naše první Lego Duplo a díky němu máme další.

3. říj 2016
avatar

@kami1984 @mislaky je to stavebnice vhodná pro ty nejmenší, kteří s kostkami LEGO DUPLO teprve začínají. S domečkem si můžete ukázat všechny denní procesy. 🙂

4. říj 2016
avatar

@bara_lego nám by se hodil, syn staví město, tak by ml jeden parádní dům🙂)) Musím na to kouknout🙂

4. říj 2016