Duplo milujeme, ale tohle je bláznivé. Není lepší něco zasadit do hlíny, zalévat vodou a sledovat, jak to pomalu roste? 😀
7. říj 2016
tohle duplo se mi strasne libi!!!pekny napad!panacci musi u domecku a na farme neco pestovat, ne???
7. říj 2016
Duplo milujeme, ale tohle je bláznivé. Není lepší něco zasadit do hlíny, zalévat vodou a sledovat, jak to pomalu roste? 😀
tohle duplo se mi strasne libi!!!pekny napad!panacci musi u domecku a na farme neco pestovat, ne???
Tu máme a je supr ☺