icon
2 / 55
asi s tím snažením začneme dřív
avatar

tak ty overálku jsou naprosto luxusní 🙂 🙂

25. čer 2012
avatar
baraz
autor

@ange_de_la_morte ty josu vid? 🙂 a za málo - jeden málo používaný a jeden vůbec. já mám táááákovou radost 🙂

26. čer 2012
avatar

@baraz: super 🙂 fakt jsou nádherné

26. čer 2012
avatar
baraz
autor

@ange_de_la_morte já jsem do těch kolekcí úplně blázen 🙂 sedím na netu a hledám, kde je koupit 🙂 🙂

26. čer 2012
avatar

@baraz: tak kdybys na to náhodu přišla dej vědět 🙂 🙂

26. čer 2012
avatar
baraz
autor

@ange_de_la_morte ted jsem na mmb našla asi 2 body z té kolekce - biobavlna. ale chce to koukat fakt každý den ..

26. čer 2012
avatar

taky bych se snažením nečekala., vím podle nás, nejdřív se řešili hypo, stavbu domu, pak to vypadalo špatně v práci, tak jsem to chtěla vyřešit mateřskou a bohužel jsem zjistili že to nejde ☹. cca po roce a půl jsem vše začli řešit s klinikou a vyšlo nám to na první pokus😉, upřímně jsem to nečekala, podle statistik to vyjde min na druhý. proto radím neodkládat, zbytečně to neřešit a nechat vše volně plynout. moc ráda bych zažila přirozené otěhotnění 😉 když zažíváš ivf všechno řešíš a je to daleko složitější cesta k vytouženému mimču 🙂

26. čer 2012
avatar
baraz
autor

@zaneta2 já vím, čtu tě 🙂 je fajn, že to vyšlo a i vy budete štastní 🙂 tak my úplně nespěcháme, je mi o 3 roky méně než tobě .. je my jasné, že pokud se mimčo podaří dostavba domu - no spíš jeho dodělání bude daleká budoucnot ...

26. čer 2012
avatar

@baraz původně jsem si plánovala první dítě v 25 a nějak to nevyšlo. plány prostě člověk musí většinou měnit. taky teď počítám s tím že ze většina prací na domě, které vyžadují větší investice zastaví. proto jsme se snažili udělat celý dům na hotovo 🙂 venkovní úpravy můžou počkat 😀 je fakt že se mi i hodně mění priority, nejdřív jsem si ráda koupila něco na sebe, pak radši do domečku, třeba kvetináč a teď bych utrácela za oblečky 😀

26. čer 2012
avatar
baraz
autor

@zaneta2 koukám, že se nám priority mění stejně 🙂 hele já bych kupovla všechno - kdyby mě někdo sponzoroval 🙂 🙂

26. čer 2012
avatar
baraz
autor

@libah - chceš tu mikču?

27. zář 2013
avatar

@baraz tu zatím ne

27. zář 2013
avatar
baraz
autor

@libah ok 🙂

27. zář 2013