icon
4 / 55
dnes jsme konečn nastěhovali věci do šatny. dole už překážely .. :)
avatar

Taky mám věcí,že se mě všichni ptají,jestli čekáme trojčata :D

15. lis 2012
avatar
baraz
autor

@sedmikraska008 jenze ja si nemuzu pomoc,vidim tam jen to nejnutnejsi.zadne zbytecnosti..

15. lis 2012
avatar

téééda,to je rychlovka 😉

16. lis 2012
avatar
baraz
autor

@rammar co myslíš? já nakupovala ještě před těhu 🙂 🙂

16. lis 2012
avatar

@baraz ahaaa,tak to jo,jsem myslela,že si to takhle už stihla po 😉 😀

16. lis 2012
avatar
baraz
autor

@rammar to néé, oblečky už přikupovat asi nebudu - jen nco málo na parádu k doktorům a do města a tak .. ted ty velké věci :( to bude penízků ..

16. lis 2012
avatar

šatna je super věc... taky po ní toužím bohužel v paneláku to nejde ☹

18. únor 2013
avatar
baraz
autor

@alzbeta.hod sice je malinká, ale myslím že dětské věcičky pojme 🙂

18. únor 2013
avatar
baraz
autor

@uztotakbude - koukni jak jsem si s tím hrála 🙂

1. lis 2013