
4 / 55
dnes jsme konečn nastěhovali věci do šatny. dole už překážely .. :)
baraz
autor@sedmikraska008 jenze ja si nemuzu pomoc,vidim tam jen to nejnutnejsi.zadne zbytecnosti..
15. lis 2012
téééda,to je rychlovka 😉
16. lis 2012
šatna je super věc... taky po ní toužím bohužel v paneláku to nejde ☹
18. únor 2013
baraz
autor@alzbeta.hod sice je malinká, ale myslím že dětské věcičky pojme 🙂
18. únor 2013
baraz
autor@uztotakbude - koukni jak jsem si s tím hrála 🙂
1. lis 2013
Taky mám věcí,že se mě všichni ptají,jestli čekáme trojčata :D