icon
13 / 55
ušito pro Nelinku. v pondělí bude paní odesílat a já už ted jsem maximálně spokojená!!!!
avatar

Můžu se zeptat, kde jste si to nechala šít? Je to nádherné.

12. led 2013
avatar

Krásné mužu taky vědět kdo to šil která paní děkuju?

12. led 2013
avatar
baraz
autor

@fifca
@holesov tykejte mi 🙂 je to od paní z fleru, uzlik mazlik. čekám že úterý nebo středa to bude doma a už se mooc těším. do ložnice nám to půjde skvěle 🙂

12. led 2013
avatar

krásný barvy!

13. led 2013
avatar
baraz
autor

@ivik3 děkuji. také máme tmavě fialové povlečení,takže jsem hledala něco k tomu .. bohužel, na trhu nic takového není nebo jsem nenašla,takže ušít byla jediná možnost 🙂

13. led 2013
avatar

moc hezke 🙂

18. únor 2013