
13 / 55
ušito pro Nelinku. v pondělí bude paní odesílat a já už ted jsem maximálně spokojená!!!!
Krásné mužu taky vědět kdo to šil která paní děkuju?
12. led 2013
krásný barvy!
13. led 2013
moc hezke 🙂
18. únor 2013

Krásné mužu taky vědět kdo to šil která paní děkuju?
krásný barvy!
moc hezke 🙂
Můžu se zeptat, kde jste si to nechala šít? Je to nádherné.