
16 / 55
něco málo do lékárny ...zatím nevím co víc
Všechno z toho máme vyzkoušené a je to super výběr🙂
19. led 2013
jeste fenistil...
14. črc 2013
ještě bych si dovolila přihodit borovou vodu a ten líh..borovka je lepší do očiček jak opthal!
23. kvě 2014
vše mohu jen doporučit. u nás super