
18 / 55
koupeno pro naší žabičku
Kdyby jste prodávala, bylo by super, hned bych si to od Vás koupila. teď již v H&M neprodávají :(
20. srp 2013
baraz
autorale mají jiné modely - viděla jsi?
20. srp 2013

Kdyby jste prodávala, bylo by super, hned bych si to od Vás koupila. teď již v H&M neprodávají :(
ale mají jiné modely - viděla jsi?
🙂,to je super, můžu se zetat, kde si koupila?