icon
60 / 153
avatar

super!!! 🙂 jen ta bílá místa mi tam vadí, ještě bych to doplnila 😀 uplně tmavě zelenou...nebo žlutou... ale to je jen moje úchylka 😅

28. únor 2016
avatar

@maribea Já mám právě bílá místa ráda,... Jen sem tam samozřejmě 🙂

28. únor 2016
avatar

@barcinek však to je v pořádku 🙂 ať žije originalita

28. únor 2016