Ahoj holky,byl by zájem o skupinu,která by se zabývala rozšiřováním slovní zásoby v angličtině? Nechci na mateřské úplně zakrnět,tak bych vytvořila tuhle skupinu 😊
Ahoj... to je bezva napad🙂
4. led 2016
určitě bych ji přivítala.
4. led 2016
barik21
autor@andys
@terezkaplacha
@lekra mohl bych jednu z vas označit jako spolumoderatorku? 😊
4. led 2016
Nevim co to obnáší. .. ale můžeš🙂
4. led 2016
barik21
autor@terezkaplacha Vubec nic 😊 jenom je to podmínka pro založení novy skupiny. Dekuju 😊
4. led 2016
Tak sup🙂
4. led 2016
barik21
autor@andys
@terezkaplacha
@lekra
Tak tady je 🙂 https://www.modrykonik.cz/group/7225/
4. led 2016
Ja jo!