Čepička je super, jen teď jak ji vidím zepředu, mi přijde, že jí jdou zorničky malinko od sebe... Možná je to ale fotkou.
7. lis 2016
Čepička je super, jen teď jak ji vidím zepředu, mi přijde, že jí jdou zorničky malinko od sebe... Možná je to ale fotkou.
Moje první čepička. Na oblečení nekoukejte, tam bude jeste změna, ale ta čepice....mam z ni obrovskou radost 😉