Taky mně to praštilo do očí. Třeba je to schválně.
21. pro 2019
Krásnej 😍
21. pro 2019
Tam jsou jména tak tím se vše vysvětluje 🙂 krásné spolu. Tím prosím můj první komentář neber vůbec v potaz.

21. pro 2019
bef89
autorJo jsou tam tři koule kvůli našim jménům 🙂a jinak bych se určitě neurazila,sto lidi,sto chutí ❤️
21. pro 2019

Krásny jednoduchý stromeček. Jen ty dvě koule vedle sebe ten dojem trošičku kazí. Snad se prosím neurazíš 😊