icon

PROSIM O TIP - 30TINY BRATRANEC
Malo se vidame, vzdy jen na kulatiny. Ja vubec nevim, co mu koupit. Jsem pozvana na oslavu...
Napadl me barber..je plesaty
Napadlo me, ze rad vari, ale zas vim, ze uz leccos ma
Jsem bezdradna 🙈😀

sticker
avatar

Manboxeo

17. led 2024
avatar

Podívej se na eshop kulina.cz, mají tam různé soli, pepře, kořeni... Udělala bych mu balíček. K tomu nějaký profi nůž. Urcite využije a bude spoko.

17. led 2024
avatar

Pokud rád vaří - co kurz? Dala jsem manželovi ke kulatinam třeba kurz vaření s Pohlreichem - už jen to setkání s ním byl prý zážitek 😁

17. led 2024
avatar

My třeba pravidelně kupujeme v gentleman storu. Mají fajn košile a různý takovýhle fesacky věci. Nebo ten manboxeo je fajn.)

17. led 2024
avatar

@verca5505 jeeej, to je nápad, díky

17. led 2024
avatar

pilotování letadla, nějak zážitek

17. led 2024
avatar

Me by potesila sada nejakeho top koreni treba

17. led 2024
avatar

Pepperfield - krásné mlýnky, luxusní pepř a sůl. To dávám ráda jako takový neutrální dárek.

17. led 2024
avatar

Co chilli doktor? Mají hezké dárkové balíčky 🙂

17. led 2024
avatar

@pampeliska1313 je metalista

17. led 2024
avatar

@nijij zazitky uz leccos dostal, i to letadlo

17. led 2024
avatar

@pipi_puncocha bojím se, ze koreni ma. On ma i vystudovanou kucharinu...

17. led 2024
avatar

@xmele004 mrknu

17. led 2024
avatar

@verca5505 tyjo to bude asi ranec 😅

17. led 2024
avatar

Peníze 👍 Nejlepší odpověď když si člověk pokládà otázku “Nevím, co by ho/ji potěšilo…” 😊

17. led 2024
avatar

@jerry009 ano, to mam nejhur v zaloze..on mi dal ale poukaz na masaz

17. led 2024