PROSIM O TIP - 30TINY BRATRANEC
Malo se vidame, vzdy jen na kulatiny. Ja vubec nevim, co mu koupit. Jsem pozvana na oslavu...
Napadl me barber..je plesaty
Napadlo me, ze rad vari, ale zas vim, ze uz leccos ma
Jsem bezdradna 🙈😀

Podívej se na eshop kulina.cz, mají tam různé soli, pepře, kořeni... Udělala bych mu balíček. K tomu nějaký profi nůž. Urcite využije a bude spoko.
Pokud rád vaří - co kurz? Dala jsem manželovi ke kulatinam třeba kurz vaření s Pohlreichem - už jen to setkání s ním byl prý zážitek 😁
My třeba pravidelně kupujeme v gentleman storu. Mají fajn košile a různý takovýhle fesacky věci. Nebo ten manboxeo je fajn.)
pilotování letadla, nějak zážitek
Me by potesila sada nejakeho top koreni treba
Pepperfield - krásné mlýnky, luxusní pepř a sůl. To dávám ráda jako takový neutrální dárek.
Co chilli doktor? Mají hezké dárkové balíčky 🙂
@pampeliska1313 je metalista
@pipi_puncocha bojím se, ze koreni ma. On ma i vystudovanou kucharinu...
Peníze 👍 Nejlepší odpověď když si člověk pokládà otázku “Nevím, co by ho/ji potěšilo…” 😊
Manboxeo