Dnes dostala malá řemínky ☹
benotka
autorAno,je větší riziko, že budou problémy. Držím pěsti, aby vás nic takového nepotkalo.🙂
19. led 2011
Dnes dostala malá řemínky ☹
Ano,je větší riziko, že budou problémy. Držím pěsti, aby vás nic takového nepotkalo.🙂
ahoj, měla bych dotaz, říkali Ti ortopedi, že na to má vliv to, že byla malá KP? My máme KP už od 30. týdne, směřujeme to taky na plánovanou sekci, tak jediné, čeho se bojím, abysme neměli problémy s kyčlema☹