Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Obrovský jeřáb na ovládání je super dárek - ovládá chod celé naší domácnosti🙂)))))

   30. bře 2011

   ahoj, čekáme na tebe v diskusi na emiminu - už jsem tě přidala dávno. těšíme se na tebe. přizvi fem, rozjeli jsme tam opět diskusi na naše oblíbená výchovná témata. Netušila jsem, že ti mohu dát takto vědět přes komentář. Petra

   1. dub 2011

   Koukala jsem do Respektovat a být respektován - nemůžu tímto způsobem napsat nikomu, kdo nemá fotky v albu, mohu jen přidat komentář k fotce - klidně mohou zabrousit, kdo chce, přidám je. . Tak to prosím vyřiď - že tě zneužívám jako posla 🙂)

   1. dub 2011

   no dobrý, a pak že nerostou...tak můžem v případě nouze řešit tady🙂))), paní nepřihlášená. má to výhodu, nevystřelí tě🙂))). četla jsem, dík za přidání, obávám se, že čas je nepřítel...dám vědět i kolegyním.

   1. dub 2011

   Je mi jasné, že nemáš moc čas, já taky ne, jen každý den nakouknu co tam holky připsaly, zapnu závity mozkové , vyplodím moudru ha ha, a zase jdu makat do dílny nebo balit balíčky. Docela mi ta blokace tady udělala službu, Nevysedávám zbytečně u PC. 🙂) takže jsem jim částečně vděčná. Když můžeme takhle prohodit pár slov a informací, tak to taky stačí. Netušila jsem to, inkinka(husenica na emiminu) mi to proadila. Ale mohu jen tam, kde má někdo fotky. Blandik nemá, takže nemohu reagovat pod fotku.
   p..

   1. dub 2011

   tak stačí když tam blandik pověsí jednu jedinou, zveřejní ji, a ty ji můžeš popisovat pořád dokola, ne?🙂))

   1. dub 2011

   @berenika39 jo, to jde, nesmí ho mít zamknutý pro přátele. Já ty funkce nikdy nepoužívala, objevuji je až teď - v ilegalitě. 🙂

   1. dub 2011

   Ahoj Bereniko, máš snad problém formulovat správně otázku?🙂)))) Potřebuješ návod? koukala jsem na tvůj příspěvek v Nápadech pro admini hi hi.
   Jen jsem po týdnech nakoukla,...

   14. čer 2011