
1 / 28
dostali jsme trochu jine:)
také máme a malí s nim běhá a to mu je ani né 10 měsíců jsme moc spokojeni a malí též
16. zář 2012
mame ale pod stromecek
6. lis 2012
měli jsme a spokojenost veliká 🙂
6. lis 2012
máme a mělo velký úspěch 🙂
6. lis 2012
berinka1
autornakonec jsme uz dostali od strejdy, ale jine, taky hrajici, tak tohle nebude, zbytecny mit dve,ne?🙂
6. lis 2012
máme je mco hezké a vyharjeme si sním stále..jen jeho envýhoda je, ež nejde zpátky rozložit..takže ten kdo nemá prostor an uskladnění je to pak docela problém 🙂
29. lis 2012
máme a je super🙂